صفحه اینستاگرام شهردار مشهد این روزها عملکرد بسیار بهتری از مدیریت آقای فرهادی نیا در حوزه روابط عمومی شهرداری مشهد در حوزه اطلاع رسانی و تحلیل دارد.

به گزارش مشهدنیوز، این روزها روابط عمومی شهرداری مشهد در حوزه خبر و اطلاع رسانی سوت و کور است. گویا در این شهر هیچ خبری نیست؛ نه پروژه‌ای افتتاح می‌شود و نه اتفاقی در سطح شهر رخ می‌دهد؛ البته مشخص است که این اتفاقات رخ می‌دهد اما روابط عمومی شهرداری گویا نمی‌تواند رخداد و واقعه را تبدیل به خبر اثرگذار کند.

شهرداری مشهد ارگان و سازمان کوچکی نیست و شاید بتوان آن را همسطح برخی وزارتخانه‌ها قلمداد کرد اما نکته اصلی این است که چرا نباید این سازمان خروجی خبری خوبی داشته باشد؟ آیا این مسئله با این مهم در ارتباط نیست که فردی غیرمتخصص در راس روابط عمومی شهرداری مشهد قرار گرفته است؟

میزان تعاملات رسانه‌ها با روابط عمومی شهرداری مشهد در ماه‌های اخیر به کمترین سطح خود رسیده و رسانه‌ها نیز گویا جز خبر زدن از اتفاقات روزمره شهری رغبتی برای پردازش بیشتر ندارند. این روزها اما در مقابل شاهد هستیم که رسانه شخصی آقای شهردار بسیار پیشروتر از روابط عمومی در خواب رفته شهرداری عمل می‌کند. صفحه اینستاگرام آقای خامسی این روزها جور تمام کم کاری روابط عمومی شهرداری مشهد را در حوزه خبر و اطلاع رسانی و تحلیل شهری می‌کشد.

آقای فرهادی نیا در قامت مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد باید قبول کند که نه ارتباط رسانه‌ای مناسبی برقرار کرده و نه توانسته در مشهدالرضا از نظر خبری جریان ساز باشد. شهرداری مشهد نیازمند حرکت به سمت چابک سازی خبری و انتشار نرم خبر و گزارش‌های اثرگذار و ارتباط مستمر رسانه‌ای است یعنی دقیقا همانها که در عملکرد این روزهای آقای فرهادی نیا کاملا خالی و تهی است.

شاید روابط عمومی شهرداری مشهد نیاز به سکانداری دیگر در عرصه رسانه و ارتباطات داشته باشد. هنوز هم دیر نشده و باید به دور از زد و بندهای سیاسی فردی متخصص در راس و مسند این کار قرار گیرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مشهد نیوز