کمک‌داور بین‌المللی فوتبال کشورمان گفت: حاشیه‌های بسیاری در طول مسابقات در خصوص دستمزد میلیاردی تیم داوری ایرانی عنوان شد اما هیچ اطلاعی بابت دستمزد پرداختی ندارم.

رضا سخندان در خصوص عملکرد درخشانش به همراه منصوری و فغانی در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عنوان کرد: تیم داوری ایران در بازی‌های جام‌جهانی با تمام توان کار کرد، به طوری که با کمترین اشتباه ممکن روبه‌رو بودیم و همچنین در دیدارهایی که به عهده ما بود، نیازی به استفاده از سیستم VAR احساس نشد.
وی ادامه داد: در کلاس‌های توجیهی که بعد از پایان رقابت‌ها برگزار می‌شود، هیچ مورد منفی راجع به قضاوت‌های ما در این تورنمنت ذکر نشد.
وی افزود: نحوه قضاوت ما در بازی‌ها به گونه‌ای بود که رسانه‌های خارجی توجه ویژه‌ای به ما داشته و تیم‌ داوری ایران را شایسته این دانسته‌بودند که در مراحل پایانی هم قضاوت کنند.
کمک‌داور بین‌المللی فوتبال کشورمان افزود: بعد از بازی فرانسه و آرژانتین، اکثر رسانه‌های ایتالیا، فرانسه و هلند عنوان کردند که اولین فینالیست جام‌جهانی مشخص شده و تیم داوری ایرانی قطعا فینال را قضاوت خواهندکرد.
سخندان بیان کرد: ما وظیفه خود را به نحو احسن انجام دادیم اما وظیفه انتخاب داوری فینال مسابقات بر عهده افراد دیگری بود. خدا را شاکر هستیم که توانستیم بازی رده بندی را قضاوت کنیم.
وی در خصوص دستمزد تیم داوری ایرانی گفت: واقعا هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم و نمی‌دانم چه میزان دستمزدی برای‌مان در نظر گرفته‌شده‌است. این روزها برخی می‌گویند میلیاردی خواهیم‌گرفت اما از صحت و سقم آن اگاه نیستم.
انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایسنا