روز خبرنگار امسال هم تمام شد اما بی مهری مسئولان رسانه آستان قدس رضوی با رسانه‌ها ادامه دارد.

به گزارش مشهدنیوز، ایام روز خبرنگار را معمولا با حضور مسئولان مختلف در رسانه‌‌های استان می‌شناسیم به نحوی که بعضا حضور مسئولان در رسانه‌ها با ترافیک روبرو می‌شود و حتی رسانه‌ها برای پذیرایی از مهمانان خود با مشکل روبرو می‌شوند.

آستان قدس رضوی حجم عظیمی از رخدادهای خبری را شامل می‌شود که در طول ایام سال از سوی رسانه‌ها معمولا به نحو احسنت پوشش داده می‌شود. می‌توان عنوان کرد که آستان قدس رضوی تنها نهادی است که تمامی رسانه‌ها البته با شدت و ضعف متفاوت اخبار آن را پوشش می‌دهند اما همگی در پوشش اخبار مشترک هستند.

در این میان اما در ایام روز خبرنگار براساس مستندات و تصاویر منتشر شده در کانال‌ها و سایت‌های خبری مشهد مسئولان آستان قدس رضوی علاوه بر بازدید از تحریریه روزنامه قدس از یک روزنامه دیگر در مشهد نیز بازدید داشته‌اند و سایر رسانه‌های زحمتکش استان از خداقوت مسئولان محترم رسانه‌ای آستان قدس رضوی بی نصیب بوده‌اند.

بنظر می‌رسید با حضور مدیری باسابقه مانند سیدنظام الدین موسوی در مجموعه آستان قدس رضوی این عدالت رسانه‌ای پررنگ تر شود اما امسال هم همچنان شاهد بودیم که مسئولان محترم روابط عمومی و رسانه آستان قدس رضوی صرفا از روزنامه سازمانی و ارگانی خود بازدید کردند و البته در یک روزنامه دیگر نیز حضور پیدا کردند.

بنظر می‌رسد در دوره‌ای که اهمیت رسانه‌های محلی و دیجیتال بسیار بیشتر از روزنامه‌های مکتوب است و البته همین رسانه‌ها در طول ایام سال حجم بالایی از اخبار آستان قدس رضوی را پوشش می‌دهند بازدید از این رسانه‌ها نیز باید در اولویت مسئولان رسانه‌ای آستان قدس رضوی قرار گیرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مشهدنیوز