در هفتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی‌های کشور، اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس موفق به کسب عنوان روابط عمومی سرآمد و تندیس سیمین شد.

در مراسم اختتامیه هفتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران که با حضور محمد سلطانی‌فر، معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن جابربن حیان دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، سرآمدان روابط عمومی‌های ایران تندیس بلورین دریافت کردند.
اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس نیز در هفتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران موفق به کسب عنوان روابط عمومی سرآمد و تندیس سیمین از سوی معاون مطبوعاتی واطلاع رسانی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی شد که این تندیس به محمدرضا فرهادی‌نیا، مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس اهدا شد.
اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد در حالی به عنوان راوابط عمومی سرآمد انتخاب شد که یک هفته قبل از این، گروه داوری جشنواره با حضور در مشهد، مستندات مورد نظر خود را مورد ارزیابی قرار دادند.
گفتنی است اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد پیش از این نیز موفق به کسب لوح تقدیر و تندیس بلورین پنجمین جشنواره ستارگان روابط عمومی‌های کشور به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی‌ها شده بود که در این بین شهرداری مشهد تنها شهرداری کشور است که در کمتر از دو ماه موفق به دریافت تندیس از دو جشنواره معتبر شده است.

این متن خبری است که امروز روی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد قرار گرفته است. مشهد نیوز ضمن تبریک این اتفاق میمون و خجسته از شخص آقای فرهادی نیا درخواست دارد معیارها و ملاک‌هایی که سبب شده ایشان و روابط عمومی شهرداری مشهد به این افتخار نائل شوند را منتشر کند. شاید در نگاه اول این گونه به نظر برسد که نهاد صادرکننده جایزه باید این ملاک ها را عنوان کند اما قطعا روابط عمومی شهرداری مشهد نیز مستحضر است که به واسطه کدام ملاک ها حائز این رتبه شده است.

انتهای پیام/