مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد از راه‌اندازی بازار تخصصی آبزیان و شیلات مشهد طی دو ماه آینده خبر داد.

بهروز کیانی با حضور در مرکز ارتباط مردمی ۱۳۷ شهرداری مشهد، ضمن پاسخگویی به شهروندان گفت: پیگیری احداث و مکانیزاسیون پل‌های عابر پیاده سطح شهر، تابلوها معرف کاربری غیرمجاز منصوب بر واحدهای صنفی، ساماندهی مشاغل آلاینده و موارد مرتبط با فروشگاههای «شهرما» و بازارهای میوه و تره‌بار از موارد مطرح شده توسط شهروندان بوده است.

وی با اشاره به ۱۲۲ دستگاه پل عابر پیاده تحت نظارت سازمان ادامه داد: تاکنون ۴۲ دستگاه پل عابر پیاده در سطح شهر با احداث آسانسور و پله برقی مکانیزه شده‌اند و سایر پل‌های عابر پیاده نیز با اولویت تعیین شده از سوی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با احداث آسانسور مکانیزاسیون خواهند شد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد در راستای احداث فروشگاه‌ها و بازارهای میوه و تره‌بار در سطح شهر افزود: اولین بازار تخصصی آبزیان و شیلات واقع در تقاطع بولوار شریعتی و امامیه تا ۲ ماه آینده با هدف اصلاح الگوی مصرف و ارائه خدمات بهتر در عرضه محصولات دریایی تازه راه‌اندازی خواهد شد.

وی با توجه به جمع‌آوری فروشگاه «شهرما» واقع در بولوار جمهوری خاطرنشان کرد: براساس مذاکرات انجام شده با شهرداری منطقه ۷ شهرداری مشهد، در صورت معرفی زمین از سوی شهرداری منطقه و با توجه به نیاز شهروندان در منطقه سازمان آمادگی احداث فروشگاه جدید را دارد.

کیانی با اشاره به وجود مشکلات ترافیکی در مسیر جمعه بازار واقع در شهرک شهید شوشتری اظهار کرد: با توجه به جلسات برگزار شده با شهرداری منطقه ۴ و پلیس راهور مقرر شد تا اقدامات لازم به منظور تعریض بلوار منتهی به این بازار سیار انجام شود تا بار ترافیکی کمتر شده و دسترسی به آن تسهیل گردد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد